درباره ما

ارتباط با ما

بسته آموزشی ویژه متاهلین

عضويت در سايت

صفحه اصلي

مريخي ها و ونوسي ها در اتاق خواب

منبع كتاب مردان مريخي و زنان ونوسي

www.asheghi4u.net

 

توجه به علت رعايت حقوق كاربران زير 13 سال  و تعهدات اخلاقي مسئولين اين پايگاه از درج برخي قسمتهاي اين مقاله خود داري كرده كه با علامت نقطه چين  قرمز رنگ مشخص گرديده شده است ، كاربران عضو براي دريافت متن كامل اين مقاله مي توانند از طريق فرم سفارش مقاله اقدام كنند.      

 

آناتومي جنسي

 

دكتر جان گري

چون تحريك قسمت مياني زن در كاميابي او نقش بسيار مهمي دارد، مايلم كمي وقت صرف تشريح آناتومي آن كنم. واژه زهار به معني اعضاي خارجي اندام تناسي زن است كه شامل ليبنه بزرگ، لبينه كوچك، كليتوريس و مهبل مي‌شود.

 

لبينه بزرگ پيرامون لبينه كوچك قرار گرفته و هر دو شامل لايه‌هاي گوشتي‌اي‌ هستند كه داراي هزاران تار عصبي ظريف مي‌باشند. لبينه‌ها وقتي با ظرافت نوازش شوند تحريك، لذت و كاميابي زيادي ايجاد مي‌كنند.

 

در جنوب لبينه، مهبل قرار دارد. مهبل مجرايي است كه مرد از طريق آن وارد بدن زن مي‌شود. در شمال لبينه نيز، كليتوريس قرار دارد. چون كليتوريس بسيار كوچك بوده و مرد فاقد آن است، غالباً نمي‌داند چقدر لمس شدن آن براي زن مهم است. به عنوان قاعده‌اي كلي به خاطر داشته باشيد، بسيار اهميت دارد مرد قبل از رفتن به جنوب به شمال برود.

 

 

بسيار مهم است مرد قبل از رفتن به جنوب، به شمال برود.

 

..............................................................................

 

اردو زدن در جنوب

در هنگام نوازش اندام تناسلي زن، بايد هرازگاهي طرز نوازش را عوض كرد. انگشتتان را عوض كنيد. حال، به جاي يك انگشت از دو انگشت و بعد سه انگشت استفاده كنيد. ...................

 

توصيه مي‌كنم بعضي وقت‌ها بالشي برداريد و آن پايين در جنوب به مدت پانزده دقيقه كامل اردو بزنيد. حواستان جمع باشد كه تا مدتي نبايد جاي ديگري برويد. در اين وضعيت، شكل آسوده‌اي به بدن خود بدهيد و دست به آزمايش بزنيد.

 

با ريتم تنفس او، حركات خود را هماهنگ كنيد؛‌ و همچنان كه بيشتر به هيجان مي‌آيد، ريتم خود را تندتر كنيد. سپس، به ريتم آهسته برگرديد. به تناوب، ريتم تند و آهسته مي‌شود. عجله‌اي هم نيست. اصلاً قرار نيست جاي ديگري رفت. حركات متنوع، بدون معني و ترتيب، مي‌توانند براي زن بسيار تحريك كننده باشند.

 

در حالي كه از حركات مختلف استفاده مي‌كنيد، اين هنر شماست كه به واكنش‌هاي او گوش دهيد و پي ببريد كداميك در آن روز موثرترين است. آن را بيشتر انجام دهيد. بدانيد چگونه با حركات بازي كنيد. انواع گوناگون را انجام دهيد و سپس به حركات اوليه بازگرديد. بايد متوجه بود، حتي يك حركت موثر وقتي زياد انجام شود، مي‌تواند خسته‌كننده شود. با اين حال، هرگاه كه بسيار هيجان‌آور بود، تكرار متداوم آن مي‌تواند در رساندن همسرتان به سطح بالايي از لذت ياري‌بخش باشد.

 

هرگاه حركتي براي زن بسيار هيجان‌آور بود، تكرار متداوم آن مي‌تواند در رساندن او به سطح بالايي از لذت ياري‌بخش باشد.

 

اردو زدن در جنوب مرد

 

در جنوب مرد، ايجاد لذت كردن يكي از راه‌هاي معدود براي ابراز عشق و علاقه به شوهر است. اين كار مي‌تواند هديه زيبايي از عشق باشد كه زن به مرد تقديم مي‌كند.

 

آلت مرد را به دو روش مي‌توان تحريك كرد: .................................................................................................

 

مي‌شود از حركت تند بالا و پايين بدون فشار زياد استفاده كرد. اين حركت سريع به مرد امكان مي‌دهد لذتش را بهتر تحت كنترل در آورد؛ زيرا شدت كمتري از مقاربت دارد و در نتيجه مهارپذيرتر است.

 

اگر زن مي‌خواهد شدت تحريك را زياد كند، مي‌تواند حركت بالا و پايين را با فشار بيشتر انگشتان انجام دهد. حركات و گيرش‌هاي متنوع و متفاوت تحريك رو به افزايشي براي مرد فراهم مي‌آورند.

 

گسترش دادن لذت

 

دكتر جان گري

 

تحريك آلت تناسلي مرد بقيه بدن مرد را حساس مي‌كند. حالا، زن براي لذت دادن بيشتر به مرد مي‌تواند شروع به گسترش تحريك به تمام بدن مرد كند.

 

در اين راه، او نيز مانند مرد نياز به بازخورد دارد. وقتي در حال انجام حركتي است كه مرد واقعاً دوست دارد، مي‌شود به او گفت: «از اين حركت واقعاً خوشم مي‌آيد.» به علاوه، نداهاي لذت نيز به زن مي‌فهمانند چه چيزي براي مرد خوشايندترين است.

 

با فشارهاي مختلف و تند و كند كردن حركات، مي‌توان انرژي مرد را بالا برد، و سپس گذاشت تا انرژي‌اش آرام گيرد. هر بار كه بر انرژي او افزوده مي‌شود، لذتش نيز به طور فزاينده‌اي افزايش مي‌يابد.

 

به هر حال، نقشي كه تحريك آلت تناسلي در لذت مرد دارد، همان را مغازله در رشد هيجان زن به عهده دارد. وقتي زن در حال تحريك مرد است، مرد مي‌آسايد و در حالتي عشق را دريافت مي‌كند كه بيش از هر موقع ديگري آسيب‌پذير است. بعد از آن كه تمام تلاشش را براي لذت بخشيدن به خرج داده، اكنون نوبت اوست كه دريافت كند. به همين ترتيب، مغازله راهي است كه از طريق آن مرد به زن نشان مي‌دهد دوستش دارد و از تلاش‌هايش سپاس‌گزار است.

 

در مقالات بعد، آيين‌هاي مختلف براي حفظ عشق‌بازي پايدار مرور مي‌شود.

 

 

چگونه اعجاز عشق‌بازي را حفظ كنيم؟

 

مردان تشنه رابطه جنسي عالي‌اند، ولي زنان عشق‌بازي را مي‌خواهند. حتي زن جدي، هدفمند و كارگزار قدرتمند نيز ارزش زيادي براي عشق‌بازي قائل است. عشق‌بازي اثر معجزه‌آسايي بر زنان،‌ در هر جاي كره زمين كه باشند،‌ دارد.

 

هر ساله،‌ زنان ميليون‌ها دلار پول خرج رمان‌هاي عاشقانه مي‌كنند. اين حقيقت آشكاري است. اما، براي برآوردن نياز زن به عشق بازي، مرد بايد ابتدا بداند عشق‌بازي چيست. دادن كارت‌هاي مختلف، گل‌ و هداياي كوچك، شب‌هاي مهتابي، تصميمات خود برانگيخته و در بيرون از خانه غذا خوردن همه از اجزاء عشق ‌بازي‌اند.

 

البته نمي‌خواهم بگويم مردان به عشق‌بازي بي‌علاقه‌اند، بلكه مرد فقط نمي‌فهمد كه چرا عشق‌بازي اين قدر مهم است. او در ابتدا از عشق بازي خوشحال مي‌شود، زيرا از طريق آن به زن مورد علاقه‌اش نشان مي‌دهد چقدر برايش منحصر به فرد است؛ ولي اگر در آن شرايط رفتار رمانتيكي داشته، براي غريزه‌اش مفهوم نيست كه چرا بايد به انجام آن پس از چند سال همچنان ادامه دهد. شايد اگر مكرراً رفتار رمانتيك پدر و مادرش را مي‌ديد، نيازي نبود آن را ياد بگيرد.

 

اعجاز تقديم كردن گل

 

به خاطر مي‌آورم، روزي همسرم را به گل‌فروشي بردم و به انتخاب خود او چند شاخه گل برايش خريدم. مي‌دانستم زنان گل را دوست دارند، ولي بعداً متحير شدم چرا او مشتاقانه دوست دارد همچنان به آوردن گل برايش ادامه دهم. به هر حال، فكر مي‌كردم، اگر گل خيلي دوست دارد، مي‌تواند وقتي به خريد مي‌رود آن را هم براي خودش بخرد.

 

براي بوني اين طرز تلقي قطعاً غيررمانتيك بود. البته سرانجام اهميت گل خريدن را كشف كردم و به همراه آن اهميت تمام ايما و اشارات رمانتيك برايم آشكار شد.

 

چون زن مي‌خواهد احساس رمانتيك داشته باشد، مايل نيست خودش براي خود گل بخرد، بلكه مي‌خواهد عاشقش اين كار را انجام دهد. حتي مايل نيست كه آن را درخواست كند. اگر آن را درخواست كند، ديگر معناي عاشقانه‌اش از دست مي‌رود و جزء عشق‌بازي به حساب نمي‌آيد.

 

وقتي مرد براي زن گل مي‌خرد از نظر زن سمبل آن است كه مرد برايش اهميت قائل است و نيازهايش را درك مي‌كند- اين نوع سمبل‌ها بخش بسيار مهمي از عشق‌بازي‌اند.

 

وقتي مرد براي زن گل مي‌خرد از نظر زن سمبل آن است كه مرد برايش اهميت قائل است و نيازهايش را درك مي‌كند.

 

 

آقايان حتماً تعجب خواهند كرد، ولي گلدان گلي كه هديه مي‌آورند، هرچقدر هم كه زيبا باشد، چندان چشم زن را نمي‌گيرد. او گل‌هاي چيده شده را مي‌خواهد. دليلش هم ساده است، زيرا بعد از پنج روز خشك مي‌شوند. لطفاً حيرت‌زدگيتان را كنترل كنيد. او به اين علت اين گل‌ها را مي‌خواهد كه بعد از پنج روز مرد دوباره و با خريد دسته گلي ديگر عشقش را به او ثابت كند.

 

بنابراين، خريدن گلدان گل رمانتيك نيست، بلكه چيزي است كه زن جزو اسباب خانه به حساب آورده و بايد از آن مراقبت كند.

 

چگونه مي‌توان مرد را براي رمانتيك بودن ياري كرد؟

 

 

وقتي گل خريدن را فراموش مي‌كنم، گاهي بوني كمكم مي‌كند آن را به ياد آورم. او به جاي اين كه مستقيماً درخواست گل كند، روش خوشايندي دارد. گلدان زينتي خالي را روي ميز مي‌گذارد؛ فقط همين. گلدان را كه مي‌بينم در دلم شيريني هيجاني را حمس مي‌كنم: «فراموش كرده بودم؟! بله، ولي عزيزم، قشنگ‌ترين گل را برايت مي‌خرم.» در آن حال، اعتبار كامل يافته‌ام برايش دسته گلي را به خانه آورم.

 

با تقديم گل، احساس شيفتگي و نشاط به من دست مي‌دهد و او هم احساس مي‌كند كاملاً برايش اهميت قائلم، اما اگر گلدان زينتي را بگذارد و باز هم متوجه نشوم، به جاي آن كه خودش گل بخرد باز هم ترجيح مي‌دهد به نحوي آن را از من بخواهد.

 

اگرچه اين بار چندان رمانتيك نخواهد بود، ولي به خاطر گل‌ها سپاس‌گزار مي‌شود و من به اين علت كه آن‌ها را آورده‌ام احساس صميميت بيشتري خواهم كرد. به هر حال، وقتي مي‌بينم گل چقدر او را خوشحال مي‌كند، با خود مي‌گويم: «گل خريدن را نبايد فراموش كنم.»

 

چرا عشق‌بازي موثر است؟

 

وقتي مرد قرار مي‌گذارد، بليط را مي‌خرد، ماشين را آماده مي‌كند و به همه‌ جزئيات رسيدگي مي‌كند. اين كار عشق‌بازي است. وقتي مرد مسئوليت رسيدگي به امور را به عهده مي‌گيرد، به زن فرصت مي‌دهد بياسايد و از احساس اين كه از او مراقبت مي‌شود، لذت ببرد. اين حالت براي زن مانند رفتن به مرخصي كوتاهي است كه طي آن به قسمت مونث وجودش باز مي‌گردد.

 

عشق‌بازي مانند مرخصي كوتاهي است كه طي آن زن مي‌تواند به خود بيانديشد و بخش مونث وجود خود را احساس كند.

 

لحظات رمانتيك براي زنان بسيار ياري‌بخش‌اند. اين لحظات به خصوص زني را كه در بيان احساساتش راحت نيست، بسيار قدردان مي‌كنند. در لحظات رمانتيك، بدون نياز به صحبت كردن، زن احساس مي‌كند پذيرفته شده، تحسين شده، درك شده و از او حمايت مي‌شود. فوايد صحبت كردن نسيبش مي‌شود، بدون آن كه مجبور باشد درباره احساساتش حرف بزند.

 

رفتار رمانتيك هم مهر تأييدي بر پذيرفته شدن زن‌اند و هم مرد به اين ترتيب با پاسخ به نيازهاي زن نشان مي‌دهد كه دركش مي‌كند و برايش اهميت قائل است. اين نوع رفتار نيازي را براي زن برآورده مي‌كنند كه صحبت كردن برآورده مي‌كند. در هر دو مورد، زن احساس مي‌كند حرف‌هايش شنيده شده‌اند.

 

عشق‌بازي و ارتباط

 

عشق‌بازي شكوفا مي‌شود! بله، عشق بازي شكوفا مي‌شود، زماني كه زن روزها پي هم شاهد همراهي عشق‌بازي با نيازهايش باشد.

 

در آغاز رابطه، زن واقعاً مرد را نمي‌شناسد. او به خاطر گرماي دل‌بستگي ممكن است فكر كند مرد به طور واقعي او را ديده، درك كرده و برايش احترام قائل است. اين احساس مثبت، زمينه مساعدي براي عشق‌بازي و شور و شهوت فراهم مي‌آورد؛ منتها بعد از نااميدي‌هاي مكرر، به هر حال، اين طلسم جادويي شكسته مي‌شود.

 

حقيقت جز اين نيست. اگر مهارت‌هاي گوش دادن و درك كردن را نياموخته باشيد يا زنـتان در بيان احساساتش مقاومت ورزد، سرانجام فكر مي‌كند حرف‌هايش را نمي‌شنويد؛ و از اين بابت، دچار احساس يأس مي‌شود. در چنين حالتي، شايد حتي نفهمد چه اتفاقي افتاده. ممكن است شما برخي رفتار عشق‌بازي را داشته باشيد، ولي ديگر اثر معجزه‌آسايشان را ندارند. وقتي زن همراهي عشق‌بازي با نيازهايش را نبيند و احساس نكند كه روزانه حرف‌هايش شنيده مي‌شود، حتي گل‌هاي چيده شده تأثير بالقوه خود را از دست مي‌دهند.

 

حقيقت جز اين نيست. اگر مهارت‌هاي گوش دادن و درك كردن را نياموخته باشيد يا زنـتان در بيان احساساتش مقاومت ورزد، سرانجام فكر مي‌كند حرف‌هايش را نمي‌شنويد؛ و از اين بابت، دچار احساس يأس مي‌شود.

 

به هر حال، صحبت كردن يكي از نيازهاي جدي زنانه است. مهارت‌هاي پيشرفته برقراري ارتباط را به طور كامل در كتاب‌هاي ديگرم مورد بحث قرار داده‌‌ام؛ اما مي‌توان مسير طولاني‌اي را در بيان عشق بدون استفاده از كلمات نيز طي كرد. آفريدن آئين‌هاي عشق‌بازي اين پيام را انتقال مي‌دهند كه: «دوستت دارم و برايت اهميت قائلم.» حقيقتاً، با كمك عقش‌بازي، ارتباط برقرار كردن بسيار آسان‌تر مي‌شود.

 

آفريدن آئين‌هاي عشق‌بازي

 

 

من و بوني در رابطه‌مان از چند آئين استفاده مي‌كنيم كه قسمت مونث وجود او و قسمت مذكر وجود مرا تغذيه مي‌كنند. آئين‌هاي عشق‌بازي اعمال ساده‌اي اند كه  نشان مي‌دهند مرد براي زنش اهميت قائل است  و از او مراقبت مي‌كند و زن بسيار سپاس‌گزار مرد است و او را تحسين مي‌كند.

 

آئين‌هاي عشق‌بازي اعمال ساده‌اي‌اند كه نشان مي‌دهند مرد براي زنش اهميت قائل است و زن سپاس‌گزار مرد است.

 

در اينجا، مثالي مي‌آورم: چون نويسنده‌ام، دفتري در خانه دارم. وقتي متوجه مي‌شوم بوني به خانه آمده، بلند مي‌شوم و پيدايش مي‌كنم؛ به او خوش‌آمد مي‌گويم و در آغوشش مي‌گيرم. مانند تقديم گل، با اين آئين كوچك او احساس مي‌كند برايش اهميت قائلم و دوستش دارم. در نتيجه، خستگي‌اش در مي‌رود، و من نيز با ديدن خوشحالي او، احساس مي‌كنم دوست داشته‌ شده‌ام و مورد قدرداني قرار گرفته‌ام.

 

گاه كه فراموش مي‌كنم به پيشوازش بشتابم، بوني بعد از كمي درنگ به سراغم مي‌آيد و احوال‌پرسي مي‌كند. سپس از من مي‌خواهد در آغوشش بگيرم. وقتي اين كار را مي‌كنم، آثار سپاس‌گزار بودن در چهره‌اش پيداست.

 

خيلي از زن‌ها درخواست براي به آغوش گرفته شدن را ناجور مي‌دانند. در آغوش‌گيري، باعث مي‌شود زن احساس حمايت كند. پس، وقتي آن را بخواهد، يعني مورد حمايت قرار نگرفته. مطمئناً اگر مرد پيش‌قدم شود، ‌بسيار رمانتيك‌تر است؛ ولي اگر فراموش كرد، بهتر است زن به جاي رنجيدن آن را از او بخواهد.

 

بسيار رمانتيك است كه مرد خود اقدام به در آغوش گيري كند؛ ولي اگر فراموش كرد، بهتر است زن به جاي رنجيدن، آن را از او بخواهد.

 

درخواست عشق،‌ گامي بلند

 

اولين باري كه بوني خواست به آغوشش بگيرم به ياد مي‌آورم. اين كار نقطه عطفي در رابطه‌مان بود. بوني به جاي اين كه از در آغوش گرفته نشدن برنجد، از من درخواست كرد اين كار را انجام دهم.

 

درخواست او برايم همچون هديه‌اي از عشق بود. بوني اين را فهميد. او متوجه شد بهترين راه براي دوست داشتنم اين است كه به من كمك كند در دوست داشتنش موفق باشم. همسرم پي به مهارت پيش‌رفته‌اي برد كه براي حفظ رابطه‌مان بسيار مهم است.

 

بله، آن روز در اتاق مطالعه ايستاده بودم و او نداهايي از روي خستگي زياد در مي‌آورد...خوشبختانه كاملاً متوجه حرفش شدم و فهميدم منظوري ندارد جز اين كه مي‌خواهد در آغوشش بگيرم. پس، به جاي دفاع از خود با تأكيد گفتم: «بيا عزيزم، بيا تا در آغوشت بگيرم.»

 

بيرون غذا خوردن

 

باب هر وقت متوجه مي‌شود سيدني خسته است، پيشنهاد مي‌كند خودش شام را بپزد و يا با هم بيرون شام بخورند. اگر باب متوجه خستگي سيدني نشود و يا به هر دليل فراموش كند سيدني را از مسئوليت تهيه شام معاف كند، مشكل خيلي بزرگي نيست، اصل «درخواست كردن» همچنان براي همه آئين‌هاي عشق‌بازي قابل اجرا است. سيدني به سادگي خواهد پرسيد: «باب، آيا امشب براي شام بيرون مي‌رويم؟» يا «باب، مي‌روي چيزي براي شام بياوري؟» يا «باب، ممكن است امشب شام را بپزي؟»

 

آن روي سكه اين آئين آن است كه اگر شام بيرون خانه صرف شود- هرچند پول شام متعلق به هر دوي آن‌هاست- سيدني از بابت خوراك خوشمزه تشكر مي‌كند، و اگر باب مسئوليت تهيه شام را به عهده بگيرد، باز هم سيدني سپاس‌گزار همسرش مي‌شود.

 

سفارش غذا

 

آئين كوچك ديگر در هنگام صرف غذا در بيرون از خانه اين است كه شوهر از همسرش بپرسد چه ميل دارد و سپس وقتي پيشخدمت مي‌آيد خودش سفارش غذا را بدهد. اگرچه اين كار هميشه لازم نيست، ولي وقتي مرد سفارش غذا را مي‌دهد، ‌شام شام مخصوص خواهد بود. زن عملاً اين پيام را دريافت مي‌كند كه شوهرش متوجه

 

اوست، علائقش را مي‌شناسد و به او اهميت مي‌دهد. وقتي مرد براي زن سفارش غذا مي‌دهد، معنايش اين نيست كه زن نمي‌تواند، بلكه اين كار آئين عشق‌بازي كوچكي است كه مي‌گويد: «اين همه براي من و بقيه زحمت مي‌كشي،‌ پس بگذار من اين كار كوچك را برايت انجام دهم.»

راه ديگر براي خلق فضاي رمانتيك در رستوران اين است كه شوهر غذاي مورد علاقه همسرش را سفارش دهد. به اين طريق، زن بيشتر حس مي‌كند مورد توجه است و نيازهايش درك مي‌شوند.

به هر حال، اگر زن براي شوهرش سفارش غذا بدهد، شوهر احساس خوبي نخواهد كرد و ممكن است فكر كند همسرش از او پرستاري مي‌كند. اين عمل به هيچ وجه رمانتيك نيست. بنابراين، آن عمل مرد كه براي زن رمانتيك است، شايد اگر زن انجام دهد، براي مرد اصلاً رمانتيك نباشد.

 

كليه حقوق برای پایگاه اطلاع رسانی تنظیم خانواده محفوظ است