درباره ما

ارتباط با ما

بسته آموزشی ویژه متاهلین

عضويت در سايت

صفحه اصلي

غريزه جنسي آقايان در مقابل احساسات خانمها

بطور كلي هم اقايان و هم خانمها هم احساس دارند و هم غريزه جنسي كه اگر اينگونه نباشد حتما مشكل دارند . اما اگر كه مردان ميتوانستند در حين انتخاب همسر كمي جلوي غريزه جنسي  خود  يا شهوت جنسي خو را را بگيرند و زنان در حين انتخاب همسر كمي  جلوي احساسات خود را بگيرند شايد انتخابهاي بهتري داشتند. كلا كنترل كردن غرايز برخي مواقع براي انسان ميتونه مفيد باشه فرض كنيد خانم و اقايي به قصد ازدواج با هم قرار ملاقات ميگذارند ،  كه آن دو قبلا همديگر را نديده اند يا   امروزي ترش ميشه فرض كنيد دختر و پسري از طريق اينترنت با يكديگر اشنا مي شوند و پس از مدتي ارتباط اينترنتي و ارتباط تلفني تصميم ميگيرند همديگر را ملاقات كنند روز ملاقات فرا ميرسه طرف مذكر اولين چيزي كه از طرف مونث ميبينه ظاهر و اندام وي ميباشد البته اين در ضمير ناخود اگاه تمام اقايان نهفته است و اكثر خانمها نوع برخورد طرف و احساسي كه از سوي طرف دريافت ميكنند را ملاك قرار مي دهند .

هميشه انتقال اولين احساس مهمه البته همانطور كه ذكر شد موارد استثنا هم وجود  دارد خيلي از خانمها تيپ طرف رو ملاك قرار ميدهند به هر حال بعد از اولين ملاقات تصورات ذهني اقايان بر گرفته از وضعيت ظاهري و اندام طرف ميباشد كه اندام خوب و صورت زيبا باعث ميشه تا اون اقا اخلاقيات طرف را هم مثبت ارزيابي كنه و برخي اشكالات رفتاري و اخلاقي طرف را اصلا ناديده بگيره و در مورد خانم هم همان انتقال اولين احساس ميتونه باعث شكل گيري ذهنيت خوب يا بد باشه  كلا خانمها بيشتر دچار ترديد و شك مي شوند و اكثرا از انتخابهاي خود اطمينان ندارند چرا كه احساست بر روي انتخابهاي انها تاثير مستقيم مي گذارد همانطور كه ظاهر براي اقايان تاثير مستقيم ميگذارد. كلا همه ما انسانهاي زيبايي رو دوست داريم طبيعتا چه مرد و چه زن هر دو جنس خواهان داشتن همسري زيبا هستند .

اگر چه در مورد ازدواج و انتخاب همسر هم غريزه جنسي مهم است هم احساس و هم خيلي مسائل ديگر اما در كنار همه اينها نگرش منطقي بايد جايگاه بالاتري داشته باشد . اكثر خانمها در سنين 20 تا 23 سال بر اساس احساسي كه از طرف مقابل بر انها حاكم است انتخاب ميكنند و برخي از انها بعد از مدتي كه احساستشان فروكش كرد در مي يابندكه ان كسي را كه انتخاب كرده اند فاصله زيادي با معيارهاي اصليشان دارد همينطور اقايان زيبايي و اندام مناسب طرف مقابلشان چون تاثير گذار بر تفكرات جنسيشان است  انتخاب ميكنند و پس از مدتي سرد مزاجي آنها را فرا ميگيرد . برخي فعل و انفعالات هورموني در اين مسائل تاثير گذار است تا جايي كه روابط عاطفي بر روي خانمها و روابط جنسي بر روي اقايان باعث گرم شدن يا سرد شدن رابطه ميشود كه من در مقالات بعدي از نظر علمي به دلايل وابستگي دختران و دلزدگي پسران بواسطه همين تاثيرات هورموني خواهم پرداخت .

سعي كنيد در انتخابهايتان فاكتورهايي را مدنظر قرار دهيد كه شكل دهنده شخصيت طرف مقابل شما باشند شخصيت به چند بخش مختلف تقسيم ميشود شخصيت وي از نظر اخلاق و رفتار ، شخصيت اجتماعي طرف ، شخصيت كاري طرف ، شخصيت خانوادگيه طرف هر انسان در هر محيطي نوع خاصي از اخلاق و رفتار خود را بروز ميدهد شايد شما در محيط خانواده خواهر و برادر خود را با واژه تو صدا كنيد اما در جاي ديگر با واژه شما . شايد در خانه فردي عبوس باشيد و در محيط كار شخصي خندان .

به احساس مي شود عادت كرد چون احساس تكرار را ميذيرد به ظاهر خوب يا بد مي شود عادت كرد اما تحمل اخلاق و رفتار بد يك نفر اسان نميباشد .

كليه حقوق برای پایگاه اطلاع رسانی تنظیم خانواده محفوظ است