کانال تنظیم خانواده

رژِم لاغری

طب سوزنی

بهروز کلینیک

چطور یک مرد جذاب برای همسرمان باشیم

چگونه برای زنم جذاب باشم

 

چطور یک مرد جذاب برای همسرمان باشیم

همه مردها تمایل دارند برای همسرشان جذاب باشند ،هیچ چیز به اندازه وقتی که با همسرتان مثل یک پرنسس رفتار می‌کنید، او را تحت‌تاثیر قرار نمی‌دهد.

اگر میخواهید برای همسرتان جذاب باشید

۱. تعریف و تمجید‌هایتان را متعادل کنید.

خانم ها عاشق این هستند که کسی از آنها تعریف کند. این کار به آنها نشان می‌دهد که واقعاً حواستان به او هست و باعث می‌شود احساس خوبی نسبت به خود پیدا کنند. هم از ظاهر و هم شخصیت او تعریف کنید و آنوقت تصور خواهد کرد که به چشم شما ایدآل‌ترین زن است. اما سعی کنید برای تحسین‌هایتان از کلمات کلی و عمومی یا کلماتی مثل «سکسی» استفاده نکنید. همچنین هیچوقت بیش از اندازه از خانمی تعریف نکنید چون باعث می‌شود تصور کند که در ازای مهربانی‌تان دنبال چیزی از او هستید.

به او بگویید که «زیبا»، «خوشگل» و «جذاب» است. این کلمات بسیار بیشتر به دل می‌نشینند و احساس بیشتری پشتشان است.

- «هر وقت تنها هستیم یادم میندازی که چقدر حتی هیچ کاری نکردن کنار همدیگه میتونه لذتبخش باشه.»

- «تو به همان اندازه که ظاهر زیبایی داری، باطنت هم زیباست.»

- «تو باعث میشی سعی کنم هر روز آدم بهتری نسبت به روز قبل باشم.»

- «وقتی بهت نگاه می‌کنم، واقعاً می‌فهمم که داشتن راحتی و امنیت کنار یک نفر چه حسی می‌تونه داشته باشه.»

۲. او را خوب، صادقانه و خاص تحسین کنید.

خیلی خوب است که چند عبارت تعریفی داشته باشید و هرازگاهی با آنها تحسینش کنید اما خیلی هم خوب است که یک چیز خیلی خاص درمورد او را انتخاب کرده و متوجهش کنید که چقدر آن ویژگی او را دوست دارید.

ممکن است فریفته چشمانش باشید. به او بگویید که چشمانش شما را یاد چه می‌اندازد: «لباست باعث میشه رنگ چشمات بیشتر خودشو نشون بده. تضاد فوق‌العاده‌ای دارن.»

ممکن است حالت موهایش دور قاب صورتش را دوست داشته باشید: «موهات مثل ابریشمه. کنار چشم‌ها و لب‌هات فوق‌العاده به نظر میرسه.»

شاید هم اسیر خنده‌هایش باشید: «هیچکس قشنگ‌تر از تو نمی‌خنده. واقعاً خنده‌هات حالمو خوب میکنه.»

و آخر اینکه، شاید دوست داشته باشید چیزی درمورد بخشندگی‌اش بگویید. زن‌ها ذاتاً مادر به دنیا می‌آیند. اگر می خواهید چیزی درمورد مهربانی یا بخشندگی‌اش بگویید: «تو به من یاد دادی که مهربون بودن یعنی چی. امیدوارم منم بتونم به همون اندازه برای تو مهربون باشم.»

وقتی همسرتان انتظار ندارد، دستتان را دورش بیندازید، آرام فشارش دهید، گونه‌ یا پیشانی‌اش را ببوسید و جمله‌ای از ته قلبتان درمورد احساستان به او بگویید. وقتی این جمله را می‌گویید، به چشم‌هایش نگاه کنید. خواهید دید که مثل یک تکه یخ در بغلتان ذوب می‌شود.

به او بگویید که اولین اولویتتان است و برای شاد بودنش هر کاری از دستتان برمی‌آید انجام می‌دهید. البته نباید فقط این را به زبان بیاورید، برای انجام دادنش هم باید آماده باشید. اگر حرف و عملتان یکی نباشد، به شما احترام نخواهد گذاشت.

وقتی انتظارش را ندارد به او پیام‌های محبت‌آمیز بفرستید یا به او زنگ بزنید. این باعث می‌شود بفهمد که در فکرتان هست. ازجلمه پیام‌های غیرقابل پیش‌بینی که می‌توانید برایش بفرستید:

- «دلم برات تنگ شده، داشتم بهت فکر می‌کردم…»

- چیزی که بینمون هست رو خیلی دوست دارم…»

- «کاش میشد الان می‌تونستم ببوسمت…»

قسمت ۲: نشانش دهید که برایتان مهم است

۱. با همسرتان به مکان‌های جالب بروید. با او به پارک بروید، وقتی خرید می‌رود همراهی‌اش کنید، او را به ساحل ببرید، … جاهای زیادی هست که بتوانید با او خوش بگذرانید.

با هم کارهای جالب و مهیج انجام دهید. این دو فایده دارد: اول اینکه به او نشان می‌دهد که می‌خواهید در مسیر زندگی‌تان همراهتان باشد؛ دوم اینکه این اکتشافات به هر دو شما کمک می‌کند با ترشح هورمون شادی‌آور اکسی‌توسین، پیوندی عمیق‌تر برقرار کنید.

با شرکت کردن در کارهایی که دوست دارد، به او نشان دهید که برایتان مهم است. حتی اگر جایی باشد که احساس می‌کنید خسته‌کننده است، با او بروید. اینکار به او نشان می‌دهد که نسبت به نیازهای او بی‌تفاوت نیستید. حتی اگر از انجام آن کارها لذت نمی‌برید، سعی کنید طوری وانمود کنید که خلاف آن است. مطمئن باشید که قدر محلت و تلاشتان را می‌داند.

۲. به او نشان دهید که چقدر از اینکه در مکان‌های عمومی کنارتان است احساس غرور می‌کنید. محبتتان را فقط برای وقت‌های تنهایی نگه ندارید. احساستان نسبت به او را به همه دنیا نشان دهید. اینکار باعث می‌شود احساس کند که شما را به مردی خوشبخت تبدیل کرده است. وقتی در جمع هستید، گونه‌اش را ببوسید و دستانش را ماساژ دهید. وقتی می‌خواهید به دوستانتان معرفی‌اش کنید. او را به خودتان نزدیک کنید.

اگر زیاد از رسانه‌های اجتماعی استفاده می‌کند، رابطه‌تان را در این رسانه‌ها علنی کنید. عکس‌های دونفره از خودتان بگذارید، او را در مکان‌های مختلف تگ کنید، وضعیت تاهل‌تان را تغییر دهید. به او نشان دهید که در این رسانه‌ها هم به او متعهد هستید و از اینکه او همراهتان است افتخار می‌کنید. اما اگر خودش میلی به این کار نداشته باشد، این کار شما موجب ناراحتی‌اش خواهد شد.

اگر نامزدتان است، از اینکه او را به این نام به دیگران معرفی کنید نترسید. اگر بخواهید فقط با به زبان آوردن اسمش، او را به دیگران معرفی کنید، شاید کمی ناراحتش کند. اگر هنوز برایتان مشخص نشده که نامزد هستید یا دوستانی عادی، همان معرفی با اسم کافی خواهد بود.

وقتی دیگران از کنارتان رد می‌شوند، دستش را ول نکنید. اگر دستش را نگیرید ممکن است احساس کند از اینکه با او هستید احساس خجالت می‌کنید یا اینکه می‌خواهید نظر دختر دیگری را جلب کنید. مخصوصاً در مواقعی که خانم دیگری اطرافتان است، سعی کنید به او نشان دهید که فقط به او توجه دارید.

برای تولد یا سالگردتان کار خاص و جالبی در مکان‌های عمومی برایش انجام دهید. برای تولدش کیک بخرید یا برای سالگرد ازدواجتان به او کارت‌تبریک بدهید. برایش یک کار را در زمان دونفره‌تان و یک کار در ملاء‌عام انجام دهید.

۳. با او حرف بزنید و شخصیتش را کشف کنید. نفوذ بیشتر به درونش و فهمیدن علایقش، قدمی بزرگ است که کمک می‌کند احساس خاص بودن برایتان کند. خیلی از مردها به خودشان زحمت نمی‌دهند که به دختری نزدیک شوند چون فقط می‌خواهند یک رابطه فیزیکی داشته باشند. شما از آندسته مردهایی نباشید که اطلاعات زیادی درمورد نامزد خود ندارد یا فراموش می‌کند که نامزدش چه دوست دارد و چه دوست ندارد.

درمورد سرگرمی‌هایش سوال کنید و ببینید به چه چیزهایی علاقه دارد. هر کسی به چیزی علاقه دارد، حتی اگر در عمق وجودش باشد و هنوز کشف نشده باشد. بفهمید که دوست دارد چه کاری را بیشتر انجام دهد. سعی کنید آن را درک کرده و شما هم به آن علاقه‌مند شوید.

زیاد سوال بپرسید. درمورد کودکی‌اش بپرسید، پدرومادرش، خواهر و برادرانش، اهدافش، ترس‌هایش و اشتیاقاتش. هرچه بیشتر درمورد او بدانید، وقتی ناراحت است، بهتر می‌توانید به او آرامش دهید، وقتی احساس ناامیدی می‌کند به او انگیزه دهید یا وقتی استرس دارد آرامش کنید.

گوش دادن را تمرین کنید. هر چه که می‌گوید، گوش دهید، با او تحلیل کنید و نظری آگاهانه درمورد آن بدهید. اگر نظری ندارید، می‌توانید همین را به او بگویید و البته مطمئنش کنید که در هر شرایطی کنارش هستید.

۴. صبور باشید. گاهی ممکن است باعث شود فکر کنید که چه می‌کنید، احمقانه است؟ این نرمال نیست. خوب، شما به یک نرمال جدید عادت می‌کنید و مجبورتان می‌کند که صبور باشید. مطمئن باشید که از شما تشکر خواهد کرد.

اگر دیر می‌رسد یا چیزی را فراموش می‌کند، صبورانه منتظرش بمانید. سعی کنید درک کنید. کاری نکنید احساس عذاب‌وجدان کند، مخصوصاً اگر اولین کلمه‌ای که به زبان می‌آورد «عذر می‌خوام» باشد. کسی چه می‌داند، ممکن است یک روز اوضاع برعکس شود و او منتظر شما بماند.

بگذارید در بحث برنده او باشد. گاهی اوقات بهتر است بگذارید او بحث را ببرد. روی حرف خودتان بایستید اما باید یاد بگیرید که چه زمان عقب کشیده و بگذارید او برنده شود. در طولانی مدت عوضش را خواهید دید.

به انتقادهایش گوش دهید. هیچکش دوست ندارد از او انتقاد شود اما اگر می‌خواهید در رابطه‌تان موفق باشید باید مصالحه کردن را یاد بگیرید. پس چیزی که می‌گوید را قلباً بپذیرید، روی چیزهایی که به نظر قابل اصلاح هستند کار کنید و به او نشان دهید که می‌خواهید جوری باشید که او دوست دارد.

قسمت ۳: برایش بیشتر تلاش کنید

۱. وقتی به شما نیاز دارد، کنارش باشید. اگر پرنسس‌تان دچار پریشانی و گرفتاری شده است، باید در مواقعی که به شما نیاز دارد کنارش باشید. این گرفتاری هرچه که باشد، کنارش بمانید تا به او نشان دهید که یکی از بزرگترین هدف‌های زندگی‌تان تامین امنیت اوست.

اگر ناراحت است، از او بپرسید برای بهتر کردن حالش چه کار می‌توانید بکنید. فقط یکجا ننشینید و تاسف بخورید. خانم ها مردهایی را می‌خواهند که بتوانند در زمان ناراحتی شادشان کنند. برای بهتر کردن روحیه‌اش هر کاری از دستتان برمی‌آید انجام دهید.

وقتی لازمتان دارد، کنارش باشید. اگر کسی اذیتش کرده است، به او گفته‌ است «زشت» یا تهدیدش کرده است، برای محافظت از او کنارش باشید. فرد مزاحم را متوجه کنید که اجازع این اذیت و آزار را به او نخواهید داد. دعوا شروع نکنید ولی اجازه هم ندهید افراد دیگر موجب آزار همسرتان شوند.

بفهمید چه گلی دوست دارد و یک شاخه از آن گل برایش بفرستید. وقتی با هم بیرون هستید، خیلی ساده از او سوال کنید که چه گلی دوست دارد و آن را یادداشت کنید. یادتان باشد که گل‌های مختلف معانی مختلفی دارند: مثلاً گل رز قرمز نشانه عشق و رز سفید نشانه دوستی است.

با یک قرار ملاقات عاشقانه غافلگیرش کنید. همین واقعیت ساده که برای غافلگیر کردنش تلاش کرده‌اید کافی است. نیازی نیست آن قرار ملاقات عاشقانه رویایی باشد، از او بخواهید که جایی هم را ببینید یا خودتان دنبالش بروید. تظاهر کنید که قرار است کاری کاملاً عاری و روزمره انجام دهید و بعد با یک قرار عاشقانه خاص سورپرازش کنید: مثل سینما، پیک‌نیک یا شامی عالی در یک رستوران شیک. با این کار حتماً بغلتان خواهد پرید و عاشقانه به چشم‌هایتان نگاه خواهد کرد.

برایش چیزی درست کنید. خیلی فکر خوبی است که نشانه‌ای از عشق خودتان را به او بدهید، مثل کارت، جواهر یا گل ولی اگر بخواهید برای این نشانه عشق کمی بیشتر خودتان را به زحمت بیندازید چطور؟ می‌توانید با دستان خودتان چیزی برایش درست کنید. هرچه این چیز شخصی‌تر باشد و انرژی بیشتری رویش بگذارید، بهتر خواهد بود.

- یک ژورنال عاشقانه از رابطه‌تان درست کنید. یک دفتر زیبا بخرید. داخل آن درمورد اولین روزی که او را دیدید، همه قرارملاقات‌های اول و احساسی که نسبت به او داشتید بنویسید. می‌توانید از عکس‌ها و یادگاری‌های دیگر هم داخل آن بچسبانید. از او بخواهید که او در دفتر هر چه دوست دارد بنویسد.

- کلاژی از همه یادگاری‌هایی که با هم داشته‌اید، درست کنید. بروشورها، بلیط‌ها، فیش‌ها و عکس‌هایی که با هم  داشته‌اید را کنار هم در یک پوستر زیبا بچسبانید و به او تقدیم کنید.

- ویدئویی از خودتان درست کنید. لازم نیست این ویدیو خیلی حرفه‌ای باشد. یک ویدیوی ساده هم عالی است. به او بگویید که چه حسی به او دارید، عاشق چه چیزهایی در او هستید، اولین باری که او را دیدید، چه حسی داشتید و … همه اینها را با یک موزیک خوب همراه کنید و به او بدهید.

برای والدینش کاری انجام دهید. ممکن است مادرش نیاز داشته باشد کسی در جا به‌جایی وسایل، رساندن او به جایی و کارهایی از این قبیل کمک کند. اگر این شما باشید که به او کمک می‌کنید، همسرتان را از هر چیزی شادتر خواهد کرد.

۳. همان کارهای کوچک را برایش انجام دهید.

برای برداشتن قدم برای کسی که دوست دارید نیازی نیست حتماً کارهای باشکوه و پرخرجی که در فیلم‌ها می‌بینید را انجام دهید. گاهی اوقات خیلی کارهای کوچک به همان اندازه او را خوشحال خواهد کرد.

برایش آوازهای عاشقانه بخوانید، حتی اگر صدایتان افتضاح است. آهنگی برای خودتان داشته باشید. حتی اگر آن را افتضاح بخوانید، باز می‌تواند فرصتی برای خندیدن هر دو شما باشد.

راه‌هایی برای فرستادن یادداشت‌ها و نشانه‌های کوچکی برای تجربه‌هایی که با هم داشته‌اید پیدا کنید. یک یادداشت ساده با دست‌خط خودتان برایش ارزش زیادی خواهد داشت.

او را ببخشید. اشتباه می‌کند؟ خوب که چه؟ همه اشتباه می‌کنند اما اگر از این اشتباهات برگردد به شما نشان می‌دهد که واقعاً کیست. اگر عذرخواهی کرد، با شما صادق و قلباً متاسف است، سعی کنید او را ببخشید. او هم همین کار را برای شما خواهد کرد.

به او احترام بگذارید.  وقتی دور و برتان نیست حرف‌های بد به او نزنید. مثل یک  نجیب‌زاده با او رفتار کنید. به وقت، تلاش و اعتقاداتش احترام بگذارید. با این روش اعتماد او را خیلی زود به دست خواهید آورد.

با دوستانش کنار بیایید، حتی اگر از آنها خوشتان نمی‌آید. دوستانش نقش مهمی در زندگی او دارند و دوست دارد بتوانید با آنها کنار بیایید.

برای نزدیک شدن به خانواده‌اش تلاش کنید. خانواده‌اش هسته اصلی شادی و خوشبختی او هستند. اگر رابطه خوبی با خانواده‌اش دارد، شما هم سعی کنید با احترام تمام به خانواده‌اش نزدیک شوید.

- همیشه با او ارتباط چشمی برقرار کنید.

- خوب وقت بگذارید، وقتی با او هستید برای رفتن عجله نکنید.

- همیشه به او نشاند هید که چه حسی نسبت به او دارید چون باعث می‌شود احساس کند که او را می‌خواهید.

- جلو او درمورد خانم های دیگر حرف نزنید چون باعث می‌شود تصور کند دوستش ندارید و حسادت خواهد کرد.

- همیشه به پیام‌ها، ایمیل‌ها و تماس‌هایش جواب دهید.

- همیشه بگویید که چقدر دوستش دارید. همین که وقتی به شما نیاز دارد کنارش باشید به او نشان خواهد داد که واقعاً دوستش دارید!

- از او دربرابر هر چیزی که ممکن است به او آسیب بزند، محافظت کنید.

- به حرف‌هایش بادقت گوش دهید.

- اول ۱۲ شاخه از گل مورد علاقه‌اش و یک بسته شکلات بخرید، بعد صبر کنید تا از خانه خارج شود، یادداشتی بنویسید که می‌خواهید چیزی نشانش دهید و آن را جایی بگذارید که وقتی در خانه را باز می‌کند ببیند. دقت کنید که در یادداشت اول درست نشان دهید که یادداشت دوم را کجا می‌تواند پیدا کند. کنار هر یکی از یادداشت‌های یکی از ۱۲ شاخه گل را بگذارید. این کار را ادامه دهید تا به یادداشت یازدهمی می‌رسید. دقت کنید که علامت دادن‌ها خیلی برایش سخت نباشد. در یادداشت یازدهم بنویسید که دوباره به سمت در ورودی برگردد و پشت در با آخرین شاخه گل و شکلات منتظرش بایستید. به محض اینکه در را برایتان باز کرد ببوسیدش و بدون اینکه حرفی بزنید، یادداشتی که در آن نوشته‌اید چه اندازه برایتان مهم است و چقدر دوستش دارید را به او بدهید. بعد از اینکه یادداشت را خواند، گل و شکلات را به او بدهید. این کار برای مناسبت‌های خاص عالی است.

- اگر گفت این اندازه وابستگی و با هم بودن را دوست ندارد، عقب بکشید. او ارزش انتظارتان را دارد و وقتی برگردد مطمئناً قدرتان را بیشتر می‌داند.

- هشدار. اگر کارهایی که گفتیم را بیش از اندازه انجام دهید، در ذهنش فردی آویزان خواهید آمد. این جذابیتتان برای او را از بین خواهد برد.

- حتی درمورد موضوعات کوچک، با هم حرف بزنید.

- برای تحسین کردنش از جملاتی اینچنینی استفاده کنید: «خدا با ساختن تو به همه عالم پز داد!»

منبع : mardoman.net

گرداوری از پایگاه اطلاع رسانی تنظیم خانواده

 

رابطه جنسی

مشاوره ازدواج،مشاوره جنسی

آموزش زناشوئی

آموزشهای جنسی

مشاوره جنسی،مشاوره آنلاین

فیلم رابطه جنسی

رابطه جنسی

رابطه جنسی

امکانات فوق شامل خریدارای سی دی مقالات سایت و مجموعه آموزشی زوج خوشبخت نیز می شود

کانال تنظیم خانواده

مشاهده دسته بندی : مقالات مسائل جنسی و روابط زناشوئی

بازدید : 11212

جوان سازی واژن
فروش کاندوم
لیزیک
ccli
سیکس کالا

این مطلب را به اشتراک بگذارید و در گوگل محبوب کنید

cloob Twitter Facebook google+

بخش ویژه کاربران عضو سامانه خدمات

مشاوره آنلاین

سفارش مقاله

مشاوره تلفنی

ویدئو های اموزشی و سلامت

مشاوره حضوری

بخش آموزشی ویژه متاهلین

پرسش و پاسخ جنسی

پرسش و پاسخ احکام شرعی

پرسش و پاسخ پزشکی

پرسش و پاسخ پیامکی

آزمون آمادگی ازدواج

دریافت بسته های آموزشی

کلاسها و دوره های آموزشی

دریافت پیامکهای ا»وزشی

مشاوره ازدواج

مشاوره جنسی

زناشوییمدت زمان مطلوب رابطه جنسی واژینال

زناشوییحسادت در روابط زن و شوهر

زناشوییعوارض رابطه جنسی شتاب زده در زنان

زناشویی علل کاهش میل جنسی و درمان آن

زناشوییسوالات در مورد روابط جنسی

ازدواجچرا خواستگارام میرن

ازدواجدختران با چه پسرانی ازدواج نمی کنند

ازدواجچطور رابطه عاطفی را به خوبی پایان دهیم

ازدواجپیشنهاد ازدواج از سوی دختر به پسر

ازدواجچطوری یک رابطه را تمام کنیم

مقالات صوتیهمسرم دوستم نداره

مقالات صوتیچطور جلوی تنوع طلبی شوهرم را بگیرم

مقالات صوتیملزومات رابطه جنسی

مطالب پزشکیسرد مزاجها چه بخورند و چه نخورند

مطالب پزشکیزنان و یائسگى - نیمه دوم زندگى زنان

مطالب پزشکیشرایط روزه گرفتن زنان باردار

مطالب پزشکیدرمان ناتوانی جنسی مردان

احکام شرعیاحکام شرعی زناشویی-بخش دهم

احکام شرعیحکم آمیزش جنسی در شب و روز اربعین

احکام شرعیفواید رابطه زناشویی در ماه رمضان

تربیت فرزندانآیا بیش فعالی ژنتیکی است

تربیت فرزندانریشه بدخوابی و کابوس در کودکان

مطالب اجتماعیافزایش بیماری های جنسی

مطالب اجتماعیبا مزاحمان جنسی چطور رفتار کنیم

شناسه کاربری 

رمز عبور             


   عضویت در سایت

logo-samandehi

شناخت-نامزدی-عقد-ازدواج

مسائل جنسی و روابط زناشوئی

پزشکی - بهداشت و سلامت

امور تربیتی فرزندان ویژه والدین

مسائل و احکام شرعی در زمینه زناشوئی

فایلهای صوتی آموزش زناشوئی

ویدئو های آموزشی و پزشکی

سایر مطالب

در مورد ایدز بیشتر بدانیم

بررسی وضعیت تناسب اندام

تخمین زمان زایمان

زناشوییدلایل اختلافات زناشویی در اول ازدواج

زناشوییمردها چه زنی می خواهند

زناشوییزن و مرد چند مرتبه به رابطه جنسی فکر میکنند

زناشوییتشخیص پنهان کاری همسرتان

زناشوییرفتارهای نادرست زنان در زندگی زناشویی

زناشوییافکار اشتباه در رابطه زن و شوهر

زناشویی3 اشتباه در برقراری رابطه و راه حل 2 مسئله اصلی در روابط

زناشوییعلت ارضا نشدن زنان هنگام دخول

ازدواجعلت پشیمان شدن خواستگار

ازدواجروش جلب نظردختر برای ازدواج

ازدواجبا شکست عشقی و تلخی برهم خوردن رابطه چگونه کنار بیاییم؟

ازدواجکدام ازدواجها آسیب پذیر هستند

ازدواجپسرها چه دخترانی را ترک می کنند

ازدواجچه پسرانی مناسب ازدواج نیستند

ازدواجبا این نشانه ها از ازدواج با نامزد منصرف شوید

مقالات صوتیزمان گفتن دوستت دارم به همسر

مقالات صوتیچگونه با شوهرم در مورد نياز جنسي صحبت کنم

مقالات صوتیشوهرم تمایل به رابطه جنسی ندارد

مقالات تصویریفیلم شکل گیری جنین در رحم

مطالب پزشکیخود درمانی برای انزال زودرس ممنوع

مطالب پزشکیبزرگ شدن کلیتوریس

مطالب پزشکی غذاهایی که باید در دوران بارداری خورده شوند

مطالب پزشکیویاگرا: خطرناک است، با احتیاط میل شود

احکام شرعیرابطه زناشویی در محرم

احکام شرعیفکر به غیر همسر در حین رابطه جنسی

احکام شرعیآیا میتوان با خواهر زن ازدواج کرد

تربیت فرزندانچگونه به سوالات پیا پی کودکان پاسخ دهیم

تربیت فرزندانچرا کودکان باید حتما شیر بخورند

مطالب اجتماعینکات مهم قبل از طلاق

مطالب اجتماعیسایت رسمی تنظیم خانواده

کانال سایت تنظیم خانواده در تلگرام

دکتر تاج بخش کاندوم بدون حساسیت

زوج کالا فروش کاندوم دیجی کاندوم

کاندومک

کلیه حقوق مادی و معنوی مروبط به مطالب اختصاصی ثبت شده و ترجمه شده در این سایت برای پایگاه اطلاع رسانی تنظیم خانواده محفوظ است.

صفحه فیسبوک سایت تنظیم خانواده صفحه توئیتر سایت تنظیم خانواده صفحه گوگل پلاس سایت تنظیم خانوادهگروه تنظیم خانواده در تلگرام